Contact

Algemene contactgegevens

E-mailadres: info@utrechtseintroductietijd.nl
Whatsapp: 👍🏼👍🏼06 20250374
Infonummer: 030 253 2506

Postadres: 
UITbestuur
Afdeling Onderwijs en Onderzoek
Postbus 80125 3508 TC Utrecht

Bezoekadres: 
UITbestuur 
Bestuursgebouw Universiteit Utrecht 
Heidelberglaan 8 kamer 1.50 
3584 CS Utrecht

 

UITbestuur 2017


Voorzitter & Functionaris Programma III
Lotte Brouwer
030 253 3492
programma3@utrechtseintroductietijd.nl
Voor vragen over: Stadsintroductie, Verenigingsmarkt, Cultureel festival, Foodtruckfestival, Lunches, EHBO, Fietsenplan, Techniek, Afval, Veiligheid, Duurzaamheid, Alcoholbeleid, Vergunningen. 

Secretaris & Functionaris Fiscaat & Deelnemers
Ylva Veldhuis
030 253 2506
deelnemers@utrechtseintroductietijd.nl
fiscaat@utrechtseintroductietijd.nl
Voor vragen over: Deelnemers, Vrijwilligers, Exploitatie, Financiën, Centrale Post.

Functionaris Acquisitie
Manon Venix
030 253 3984                 
acquisitie@utrechtseintroductietijd.nl
Voor vragen over: Acquisitie, Alcoholbeleid, Eettafelschema.

Functionaris Communicatie
Myrtel Catshoek
030 253 7492
communicatie@utrechtseintroductietijd.nl
Voor vragen over: Pers, Drukwerk, Website, Applicatie, Nieuwsbrief, Social Media.

Functionaris Programma I
Stéphanie Konings
030 253 2234
programma1@utrechtseintroductietijd.nl
Voor vragen over: Openingsfeest, Verenigingspresentatie, Infomarkt, UIT-Festival, Aankleding, Artiesten, Chillplek, Parkeerplan, UITeten, Blik voor UIT feest, UITband &DJ.

Functionaris Programma II
Gina de Wit
030 253 2534
programma2@utrechtseintroductietijd.nl
Voor vragen over: Opening, Culturele avond, Donderdagavondfeest, Logistieke post, Goede doelen, Merchandise, Artiesten

Universiteit Utrecht en Hogeschool Utrecht zijn opdrachtgevers voor de UIT. De Universiteit is verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering. 

Verantwoordelijken voor de UIT binnen de Directie Onderzoek en Onderwijs:
Mevr. Marieke de Bakker
Afdelingshoofd Onderwijs en Onderzoek
m.a.debakker@uu.nl

Dagelijkse begeleiding UITbestuur en sollicitaties:
Mevr. Vivien Bonke
Projectleider Studentenbeleid
v.f.bonke@uu.nl

Perscommunicatie van de Universiteit Utrecht:
Mevr. Wietske de Lange
030 253 4073
w.delange@uu.nl

Persvoorlichter en woordvoerder CvB Hogeschool Utrecht:
Lidwien Prinsen–de Pater
06 812 44 905
lidwien.prinssen-depater@hu.nl